«Скандинавська ходьба» уже запроваджена у територіальному центрі

16.10.2019

Територіальний центр соціального обслуговування управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської у м. Полтаві ради постійно працює над впровадженням нових соціальних послуг.

Так з 01 жовтня 2019 року впроваджено новий факультет «Університету третього віку» – «Скандинавська ходьба».

10 жовтня 2019 року у територіальному центрі відбувся практичний семінар за участю керівника ГО Української Федерації  «Скандинавська ходьба» в Полтавській області, засновника навчально-оздоровчого центру «Крок Здоров’я» м. Харкова – Григор’євої Лади Володимирівни.

В семінарі взяли участь 27 відвідувачів факультету «Скандинавська ходьба» та працівники територіального центру.

В ході семінару учасники прослухали  лекцію на тему:   «Скандинавська ходьба та її користь», ознайомилися з методикою занять і технікою ходьби з використанням спеціальних палиць.

По закінченню семінару були вручені сертифікати.