Козацькому роду нема переводу!

16.10.2019

15 жовтня 2019 року в приміщенні Шевченківського райвиконкому відбувся святковий захід, присвячений Дню захисника вітчизни України.

Привітав ветеранів зі святом голова Шевченквської районної у м.Полтаві ради Дмитро Задворкін  та побажав усім міцного здоров’я, злагоди і благополуччя в родинах та мирного неба.

Найактивніших учасників ветеранського руху  було нагороджено почесними грамотами Шевченківської районної у м.Полтаві ради за мужність і самовідданість та активну громадянську позицію.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять усіх полеглих воїнів, хто у різні часи боронив рідну землю від загарбників.

Протягом заходу лунали українські народні пісні та слова вдячності захисникам України, які не шкодуючи власного життя боронили і боронять нашу Україну від ворогів.

По закінченні свята на всіх гостей чекав наваристий козацький куліш та гарячий чай.