Відбувся чемпіонат з греко-римської боротьби

16.10.2019

Напередодні   Дня захисника України з нагоди свята  в Шевченківському районі м.Полтави відбувся чемпіонат  з греко-римської боротьби серед юнаків 2005-2010 р.н. У змаганнях взяли участь юні спортсмени не тільки з Полтави, а і з міста Лубни, смт. Диканька та села Стасі, всього взяло участь більше 100 учасників.

Привітали спортсменів депутати Шевченківської районної у м.Полтаві ради, учасники війни на сході України Владислав Шевченко, Георгій Сьомін та заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу – завідувач відділу служби у справах дітей Рустам Азізов.

Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами, також були вручені солодкі подарунки  усім учасникам змагань без вийнятку.

Грамотами Шевченківської районної ради  були відзначені і тренери за розвиток спортивного руху та популяризацію здорового способу життя серед молоді.