У районному територіальному центрі відбувся захід з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

02.10.2019

01 жовтня 2019 року в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради було проведено захід з нагоди Міжнародного дня людей поважного віку, а також  початок нового навчального року в «Університеті третього віку».

На заході були присутні заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління соціального захисту населення Галина Іванівна Арсененко, та заступник начальника управління – директор територіального центру – Ольга Іванівна Мягкохліб.

Участь у заході прийняли 90 громадян поважного віку Шевченківського району. Усіх присутніх ознайомили з послугами, якими можна скористатися у територіальному центрі, а також з навчальною роботою «Університету третього віку». Восьмий рік поспіль у відділенні денного перебування (людей похилого віку) впроваджено модель соціально- педагогічної послуги «Університет третього віку».

На сьогоднішній день діють 12 факультетів, а саме: «Танцювально–хореографічний», «Моделювання та пошиття одягу», «Психологічна підтримка особистості», «Літературно – художній», «Йога», «Історично – краєзнавчий», «Школа здоров’я», «Фріволіте», «Англійська мова», «Юридичний», «Комп’ютерна грамотність», «Кулінарний», а також почнуть функціонувати нові факультети: «Скандинавська хода»,             « Театрально-поетичний», «Образотворче мистецтво».

В концертній програмі взяли участь:  ансамбль територіального центру «Оберіг», керівник ансамблю, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки композиторів України, композитор, автор багатьох творів інструментальної та вокально-хорової музики – Олексій Іванович Чухрай та  колектив «Танцювально – хореографічного» факультету.