Зі святом, Полтаво!

24.09.2019

У рамках арт-проекту «Полтава вишивана» підприємства, установи, організації, навчальні заклади та працівники виконавчого комітету Шевченківського району долучилися до святкування Дня міста та встановлення рекорду!

У колоні Шевченківського району було розгорнуто 15-ти метровий прапор Полтави, а також під час ходи було запалено фаєри  – кольори прапорів України та нашого міста. Кульмінацією ходи «Полтава вишивана» став вінок довжиною 1183 метри як символ єднання і обреріг.

Злагодженість, відповідальність, взаємоповага та любов до рідного міста – саме те, що об’єднує підприємства, установи та організації нашого району!

Шевченківська районна у м.Полтаві ради та виконавчий комітет висловлюють безмежну вдячність усім навчальним закладам, підприємствам, установам та організаціям району, хто долучився до святкування 76-ї річниці вигнання нацистів з м.Полтави та Дня міста!