Свято вулиці 23 вересня

23.09.2019

Уже чотири роки поспіль напередодні Дня міста проводиться свято вулиці 23 вересня. І цього року 21 вересня для мешканців вулиці та прилеглих мікрорайонів Шевченківською районною у м.Полтаві ради на чолі з головою ради Дмитром Задворкіним було організовано ігрово-розвжальну програму для дітлахів, а для мешканців більш старшого віку було організовано святковий концерт. Показали свою майстерність маленькі артисти танцювального ансамблю «Піруєт». Порадували своїм виступом, запальними піснями та танцями учасниці гурту «Коза-дереза».
Також усі любителі смаколиків могли абсолютно безкоштовно поласувати солодкою ватою.
Наприкінці свята мешканців привітав голова ради Дмитро Задворкін та запросив скуштувати запашну та наваристу солдатську кашу.