Святкуємо День міста разом!

20.09.2019

Доброю традицією в Шевченківському районі міста Полтави є проведення  свят  вулиць та мікрорайонів. З нагоди 35-річчя забудови вул. Полюсної (район вул. Боженка) було проведено свято для мешканців цього мікрорайону. Цікавий концерт, весела розважальна програма для дітлахів і звісно ж частування смаколиками, гарний настрій – все це чекало на мешканців району!

Також ювілейну дату заселення відзначив і мікрорайон Сади ! Цьогоріч Сади 1 відзначають 40 років з початку забудови. До речі, колись на території мікрорайону Сади 1 простягалося мальовниче і досить велике село Шилівка, але 40 років тому Полтава почала все більше і більше розбудовуватися і дев’ятиповерхові велетні дісталися до села Шилівка, відтіснивши його за вул. Великотирнівську.

На мешканців мікрорайону Сади 1 теж чекала концертна розважально-ігрова  програма та пригощання смаколиками, а також до свята долучилися представники Патрульної поліції міста та ДРПЧ-1, які провели цікаві інтерактиви для наших дітей.

Напередодні Дня міста традиційним є проведення свята вулиці 23 вересня, яке відбудеться 21 вересня о 15.00.