Інформація для учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності щодо професійного навчання в 2019 році

21.08.2019

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної в м. Полтава ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року № 432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» (зі змінами та доповненнями) проводить роботу по направленню учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності на підвищення кваліфікації.

Професійне навчання учасників АТО, постраждалих учасників Революції Гідності здійснюється за денною та вечірньою (змінною) формами навчання, з відривом і без відриву від виробництва. Строки кожної з навчальних програм визначені робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами.

Для проходження професійної адаптації подаються наступні документи:

• копія паспорта (1,2, сторінка реєстрації місця проживання);
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичної особи у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, виданного органом доходів і зборів (для фізичної особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомила про це відповідний орган доходів і зборів та має відмітку в паспорті громадянина України, – копію сторінки паспорта з такою відміткою);
  • копія посвідчення учасника бойових дій (особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника війни, постраждалого учасника Революції Гідності);
  • копія індивідуальної програми реабілітації (для осіб з інвалідністю внаслідок війни)

5) документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Навчання учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності у 2019 році здійснюється за наступними спеціальностями:

водії транспортних засобів категорій «В», «С», «СЕ», «Д»;

– англійська мова;

– основи комп’ютерної грамотності, програмування та веб-дизайну.

Після успішного завершення повного курсу навчання кожен зі слухачів отримує свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Більш детальну інформацію учасники антитерористичної операції, постраждалі учасники Революції Гідності Шевченківського району можуть отримати в управлінні соціального захисту населення Шевченківської районної у м. Полтаві ради,  за адресою: м. Полтава, вул. Івана Мазепи, 30, кім.107, або  за телефоном: 68-11-54.