Життя прожить – не поле перейти…

14.08.2019

Сьогодні, 14 серпня 2019 року відзначив своє 100-річчя ветеран другої світової війни Коваленко Іван Андрійович. З нагоди 100-річного ювілею завітали в гості до сивочолого ветерана секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, голова Шевченківської районної ради ветеранів Роман Дибов, представники виконавчого комітету та управління соціального захисту населення  Шевченківської районної у м.Полтаві ради.

Народився  Іван Андрійович у мальовничому селі під назвою Надія Диканського району на Полтавщині та чи думав колись маленький Іванко які випробування випадуть на його долю і що таким довгим буде його життєвий шлях.

Після закінчення семирічної школи працював у колгоспі, а з 1939 року проходив військову службу, довелося нашому ювіляру побути і стрілком і радистом, а у роки другої світової служити у полку дальньої авіації, здійснював навіть бойові вильоти на Берлін.

Далеко в минулому залишилася Друга світова війна та Іван Андрійович пам’ятає все як наче це було учора. За мужність та героїзм, проявлені під час бойових дій у часи другої світової війни Коваленко І.А.  був нагороджений орденом «Вітчизняної війни», двома медалями за відвагу, медаллю «Жукова», медаллю «За оборону Москви» та медаллю за перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 р.».

Нелегкі випробування випали на долю нашого земляка, проте, витримав він їх з честю, так тримати шановний ветеране!