Кому необхідно подати нові заяву та декларацію для призначення субсидії

06.08.2019

З травня 2019 року управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради було проведено автоматичний розрахунок житлових субсидій на наступний термін 2019-2020 років без додаткового звернення 14475 тис. сім’ям.

Відповідно до норм чинного законодавства для окремих категорій одержувачів субсидій розрахунок житлової субсидії на наступний термін здійснюється виключно після подання нових заяв і декларацій. Зокрема, це:

– сім’ї, яким субсидія призначалась за рішенням комісії на фактично проживаючих зареєстрованих осіб;

– орендарі житла та внутрішньо переміщені особи;

– сім’ї, у яких відбулися зміни складу зареєстрованих членів домогосподарства та зміни у складі їх сім’ї (наприклад: хтось прописався чи виписався, розлучення, смерть чи народження);

– сім’ї, яким субсидія призначалась за рішенням комісії, де є особи працездатного віку, в яких відсутні доходи або дохід менше мінімальної заробітної плати та/або ними чи за них несплачено єдиний соціальний внесок.

Таким сім’ям необхідно звернутись до управління соціального захисту населення до кінця вересня поточного року.

Чому важливо звернутись до кінця вересня! Якщо сім’я звернеться за призначенням субсидії в неопалювальний сезон і в цей період субсидію буде призначено (в тому числі в нульовому розмірі), управління соціального захисту населення розрахує розмір субсидії автоматично на початку опалювального сезону без додаткового звернення.

Звернення за призначення субсидії у літній період заощадить Ваш час та надасть можливість отримати субсидії з початком опалювального періоду без затримки.

По зверненням, які надійдуть протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлову субсидію (у разі наявності правових підстав) буде призначено з жовтня поточного року.