Навчання для осіб з інвалідністю

12.06.2019

Управління  соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради пропонує розглянути можливість проходження навчання для осіб з інвалідністю у :

• Державній реабілітаційній установі «Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» (м. Вінниця);
  • Всеукраїнському центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю (м. Лютіж, Київська обл.);
  • Державній реабілітаційній установі «Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина» (м. Львів).

В результаті проходження курсу навчання можна отримати наступні професії:

• оператор комп’ютерного набору;
  • швачка;
  • взуттьовик з ремонту взуття;
  • обліковець з реєстрації бухгалтерських даних;
  • касир (в банку);
  • перукар;
  • манікюрник;
  • педикюрник;
  • візажист-стиліст;
  • агент з організації туризму;
  • секретар керівника;
  • слюсар з ремонту автомобілів;
  • оператор комп’ютерної верстки;
  • кравець;
  • бджоляр;
  • бармен;
  • кухар;
  • офіціант;
  • вишивальниця;
  • флорист;
  • штукатур.

По закінченню курсу навчання видається Свідоцтво про отримання професії. Термін навчання – від 3 до 11 місяців.

Детальну інформацію особи з інвалідністю Шевченківського району можуть отримати в управлінні соціального захисту населення за адресою:

м. Полтава,  вул. Івана Мазепи,30, кім. 107

відповідальна особа – Тополенко Тетяна Григорівна, тел. 68-11-54.

Електронна адреса управління:  rj1603@ukr.net