Забезпечення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи безплатними ліками та безплатним зубопротезуванням

05.06.2019

Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадянам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесеним до 1,2,3 категорії і потерпілим дітям, передбачено безплатне придбання ліків за рецептами лікарів та безплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них, що визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я ).

Реалізація зазначеного права здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету, виділених в рамках обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області.

В Шевченківському районі відпуск ліків за безоплатними рецептами лікарів зазначеній категорії громадян здійснюється філією ПОКП «Полтавафарм» – аптекою № 197, яка знаходиться за адресою: м.Полтава, вул.Івана Мазепи, 37. Надання послуг із зубопротезування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснюється Комунальним підприємством «4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради», яка знаходиться за адресою : м.Полтава, вул.Залізна, 17.

Додаткову інформацію можливо отримати за адресою:

36040, м. Полтава, вул. Івана Мазепи, буд.30, кім.116, 209

Контактний телефон: 68-11-52, 68-11-50