Відбулись заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

03.06.2019

31 травня 2019 року виконавчим комітетом Шевченківської районної у м.Полтаві ради при підтримці депутатського корпусу ради на базі ЗОШ №34 організовано та проведено спортивні змагання між пришкільними таборами, присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

Участь у змаганнях взяло 10 команд – ЗОШ № 4,8,10, 19,26,29,34, НВК №16, Гімназії №31, 33. Спортивні змагання дітей органічно поєднувались із показовими виступами юних спортсменів-борців, волейболістів, та танцювальних колективів.

Діти у змаганнях показали свою спритність, швидкість, жагу до перемоги. У запеклій боротьбі перемогу здобула збірна команда табору ЗОШ №34.

Кожна команда учасниця від Шевченківської районної у м.Полтаві ради отримала призи – спортивний інвентар.

Всі присутні отримали від проведеного заходу заряд позитивних емоцій та массу яскравих вражень.

01 червня 2019 року привітали підопічних  служби у справах дітей. Чудова атмосфера, дитяче шоу та частування смаколиками зробили в ресторані “Айвазовський” незабутній день для нашої малечі.

Також 01 червня 2019 року проведено обласний турнір з Street Workout на спортивному майданчику поблизу виконавчого комітету.  Учасники, яких було понад 70, змагались у  чотирьох дисциплінах. Переможців було нагороджено кубками, медалями та спортивним інвентарем!

2 червня 2019 року на дитячому майданчику поблизу адміністративної будівлі райвиконкому виконавчим комітетом Шевченківської районної у м.Полтаві ради організовано та проведено театралізоване свято для дітей.

На початку заходу до присутніх з вітальним словом звернувся голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради Задворкін Дмитро Юрійович. Він побажав і дітям, і дорослим чудового настрою, гарних емоцій та незабутніх вражень.

Театралізовану святково-розважальну програму для дітей підготували актори Полтавського академічного обласного театру ляльок.

Діти розважалися з акторами в танцях, змаганнях, іграх, конкурсах.

Учасники та переможці отримували призи та подарунки. По закінченню заходу кожна присутня дитина отримала морозиво.

Також 02 червня Шевченківська районна рада рада взяла безпосередню участь у відкритті першого відбіркового етапу чемпіонату України по стрітболу “Almaz 3 на 3” на нашому баскетбольному майданчику. Участь брали 17 команд учасників з різних куточків України! Перші 2 команди отримали подарунки від районної ради.