Африканська чума свиней – це небезпечно!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАЙОНУ !

Виконавчий комітет Шевченківської районної у м.Полтаві ради доводить до Вашого відома, що африканська чума свиней – найнебезпечніша хвороба цих тварин.

Щоб уникнути виникнення і розповсюдження африканської чуми свиней необхідно дотримуватись таких заходів:

• господарство повинно працювати в «закритому» режимі роботи;
  • суворо дотримуватися біобезпеки;
  • не завозити свиней без узгодження з відповідними структурними підрозділами Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області;
  • не використовувати корми тваринного походження в раціонах свиней без попередньої термічної обробки.

Не дозволяється!

співробітникам господарств, незалежно від форми власності, у якому розводять та/або постійно чи тимчасово утримують свиней, утримувати свиней в домогосподарствах.

При переміщенні, перевезенні свиней необхідно дотримуватися ветеринарно-санітарних вимог.

Сподіваємось на Ваше порозуміння.

З повагою,

Голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради Д.Ю.Задворкін