Інформація про скликання чергової тридцять п’ятої сесії Шевченківської районної у м.Полтаві ради

13.05.2019

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової тридцять п’ятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 23 травня 2019 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету району у місті на 2019 рік.
  1. Про внесення змін до Програми по відзначенню заходів в Шевченківському районі м.Полтави у 2019 році.
  1. Про списання з обліку управління соціального захисту населення кредиторської заборгованості, строк позовної давності якої минув.
  1. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» гр. Мироненко Л.А.
  1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.
  1. Про передачу у власність земельних ділянок.
  1. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.
  1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок.
  1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для будівництва індивідуальних та розміщення металевих гаражів.
  1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для будівництва та розміщення гаражів.
  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою.
  1. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.
  1. Про продовження терміну виготовлення проектів відведення та технічної документації із землеустрою.
  1. Про внесення змін у рішення районної ради.
  1. Про дострокове припинення повноважень депутата Шевченківської районної у м.Полтаві ради сьомого скликання Криндач Е.О.
  1. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.