«Уроки мужності»

11.05.2019

11 травня 2019р. Виконавчим комітетом Шевченківської районної у м.Полтаві ради було проведено  військово-спортивне свято “Уроки мужності” з метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді.  Захід відбувся на базі Полтавської гімназії №33 за активної підтримки та безпосередньої участі ВГО  «Українська асоціація інвалідів АТО» , ГФ «Доброволець», ГО «Єдність та братерство», за участі Полтавського обласного  військового комісаріату, Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного.

У заході взяло участь 10 команд, кожна із яких обрала свого капітана та вигадала собі назву. Кожен із капітанів представив свою команду та отримав маршрутний лист із завданнями, які потрібно було виконати його команді. Змагання відбувалися у форматі квесту, кожній команді потрібно було обійти 10 локацій. На учасників чекали не тільки військово-спортивні, але й інтелектуальні завдання під рубриками: «Знавці історії», «Я люблю Україну», «Чи знаєте ви Україну». Серед військово- спортивних завдань на учнів чекали: метання гранат та дротиків, знайомство з устроєм стрілецької зброї, стрільба по мішені, тактична медицина, тощо.

І учасники змагань, і глядачі мали змогу роздивитися, потримати в руках і навіть приміряти військове приладдя, зброю та амуніцію, розпитати у військових про службу та різновиди зброї, ознайомитися з технічними та тактичними характеристиками важко-каліберної зброї  та із засобами персонального захисту, навчитися надавати первинну допомогу, тощо.

Наприкінці змагань усіх учасників привітав із успішним виконанням завдань голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради Дмитро Задворкін також він запевнив, що подібні військово спортивні заходи і надалі проводитимуться і на базі інших шкіл району між учбовими закладами. Також за активну участь у змаганнях та з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні усі команди були нагороджені грамотами Шевченківської районної у м.Полтаві ради.

По закінченні заходу на дітвору чекала смачна справжня солдатська каша та запашний чай.

Переглянути відеоматеріал заходу можна за посиланням.