Психологічна реабілітація учасників АТО та постраждалих учасників революції гідності у 2019 році

17.04.2019

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради повідомляє, що наказом Міністерства соціальної політики України від 22 березня 2019 року № 425 затверджено граничну вартість послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської  Федерації у Донецькій та Луганській областях у 2019 році для направлення на психологічну реабілітацію.

1. Установлено на 2019 рік граничну вартість однієї години послуг із психологічної реабілітації, наданих індивідуально в установах без організації послуг із проживання та харчування, для однієї особи з числа постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, які мають такий статус:

особи з інвалідністю внаслідок війни – 156,8 грн без податку на додану вартість;

учасника бойових дій, учасника війни, постраждалого учасника Революції Гідності – 188,2 грн з податком на додану вартість.

1. Установлено на 2019 рік граничну вартість однієї години послуг із психологічної реабілітації для однієї особи у складі групи осіб з числа постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, які мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни (без податку на додану вартість) або учасника бойових дій, учасника війни, постраждалого учасника Революції Гідності (з податком на додану вартість):

2 особи – 86,2 грн без податку на додану вартість; 103,5 грн з податком на додану вартість;

3 особи – 62,7 грн без податку на додану вартість; 75,2 грн з податком на додану вартість;

4 особи – 50,9 грн без податку на додану вартість; 61,1 грн з податком на додану вартість;

5 осіб – 43,9 грн без податку на додану вартість; 52,6 грн з податком на додану вартість;

6 осіб – 39,2 грн без податку на додану вартість; 47,0 грн з податком на додану вартість;

7 осіб – 35,9 грн без податку на додану вартість; 43,0 грн з податком на додану вартість;

8 осіб – 33,3 грн без податку на додану вартість; 39,9 грн з податком на додану вартість;

9 осіб – 31,3 грн без податку на додану вартість; 37,6 грн з податком на додану вартість;

10 осіб – 29,8 грн без податку на додану вартість; 35,7 грн з податком на додану вартість.

1. 3. Установлено на 2019 рік граничну вартість послуг із психологічної реабілітації, наданих в умовах стаціонару, за одну добу (ліжко-день) для однієї особи з числа постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, які мають такий статус:

особи з інвалідністю внаслідок війни – 509,9 грн без податку на додану вартість;

учасника бойових дій та учасника війни – 611,8 грн з податком на додану вартість.

Бажаючі отримати направлення на психологічну реабілітацію з числа постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської  Федерації у Донецькій та Луганській областях Шевченківського району можуть звернутися в управління соціального захисту населення Шевченківської районної у                     м. Полтаві ради за адресою: м. Полтава, вул. Івана Мазепи, 30, кім.107, відповідальна особа – Тополенко Тетяна Григорівна,  телефон: 68-11-54.

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу –начальник управління  Г.І.Арсененко