Зверніть увагу! З 25.03.2019 року розпочато двомісячник чистоти та благоустрою міста.

28.03.2019

На виконання розпорядження міського голови № 23-р від 25.03.2019 р. «Про проведення двомісячника чистоти та благоустрою міста» та відповідного розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради на території міста Полтави та зокрема Шевченківського району в період з 25.03.2019 р. по 31.05.2019 р. проводиться двомісячник чистоти та благоустрою, в ході якого заплановано провести ряд заходів, спрямованих на покращення санітарного стану та благоустрою території району, а саме прибирання пісчано-сольової суміші з проїжджих частин вулиць, очищення газонів, територій парків та скверів від сміття, минулорічного листя, гілля, впорядкування дитячих та спортивних майданчиків, прибудинкових територій, прибережних смуг водойм.

З настанням сприятливих погодних умов, запрошуємо кожного мешканця району, кому небайдужа краса і охайність рідного міста, прийняти участь у вищезазначених заходах.

Відділ організації робіт з утримання територій Шевченківського РВК