Напередодні Різдва трапляються дива!

25.01.2019

Напередодні Різдва 4 січня 2019 року в приміщенні Шевченківського райвиконкому відбувся новорічний ранок для дітей пільгових категорій.

На  початку святкового заходу голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради Дмитро Задворкін привітав усіх присутніх з Новорічно-Різдвяними святами, побажав усім здоров’я, веселих свят і звісно ж побільше подарунків та висловив упевненість у тому, що й на далі одним із  пріоритетних завдань у діяльності Шевченківської районної ради та її виконавчого комітету буде піклування про найбільш  вразливу категорію населення – дітей.

Святково-розважальну програму представили усім присутнім талановиті актори Полтавського академічного  обласного  театру ляльок. Разом із казковими героями дітлахи танцювали, розважалися та  брали участь у командних іграх! Усі активні учасники розважальної програми отримали призи за участь.

Не обійшлося на святковому заході  без дідуся Мороза та Снігуроньки, головні «винуватці» свята  разом з малечею запалили вогники на ялиночці та разом з казковими героями  водили новорічний хоровод, а наприкінці заходу усі діти отримали ще й солодкі подарунки та мандарини.

Шевченківська районна у м.Полтаві рада та ї виконавчий комітет висловлює вдячність акторам Полтавського академічного обласного театру ляльок за чудову, веселу,  казкову святково-розважальну програму.