Інформація про скликання чергової тридцять другої сесії Шевченківської районної у м.Полтаві ради

21.01.2019

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової тридцять другої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 31 січня 2019 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про звіт голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради VII скликання.

1. Про використання бюджетних коштів у 2018 році.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

1. Про передачу у власність земельних ділянок.

1. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для розміщення металевих гаражів.

1. Про продовження терміну виготовлення проектів відведення та технічної документації із землеустрою.

1. Про внесення змін у рішення районної ради.

1. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Шевченківська районна у м. Полтаві рада