Інформація про скликання чергової тридцятої сесії Шевченківської районної у м.Полтаві ради

19.11.2018

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової тридцятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 29 листопада 2018 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

1. Про передачу у власність земельних ділянок.

1. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для розміщення металевих гаражів.

1. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.

1. Про продовження терміну виготовлення проектів відведення та технічної документації із землеустрою.

1. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Шевченківська районна у м. Полтаві рада