Про скликання чергової двадцять п’ятої сесії районної ради

19.03.2018

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової двадцять п’ятої  сесії районної ради.

Сесія відбудеться 29 березня 2018 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до структури апарату виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

1. Про передачу у власність земельних ділянок.

1. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для розміщення металевих гаражів.

1. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража.

1. Про внесення змін у рішення районної ради.

1. Про відміну рішення.

1. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Шевченківська районна у м. Полтаві рада