Захід у територіальному центрі соціального обслуговування Шевченківської районної у м. Полтаві ради з нагоди 29-ї річниці виведення військ з Афганістану

13.02.2018

В Шевченківському районі м. Полтави проживає більше 600 учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав.

12 лютого 2018р. в територіальному центрі соціального обслуговування Шевченківського управління соціального захисту населення для воїнів-афганців, членів сімей загиблих було проведено захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану.

На заході були присутні голова Шевченківської районної у м. Полтаві ради – Задворкін Дмитро Юрійович, заступник голови ради, начальник управління соціального захисту населення – Арсененко Галина Іванівна, голова громадської організації Учасників бойових дій Шевченківського району міста Полтави, депутат Полтавської міської ради – Корнійчук Володимир Павлович, голова громадської організації «Сімей загиблих учасників бойових дій Полтавщини» – Петренко Іван Михайлович, голова Полтавської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані – Романенко Олександр Анатолійович, родини загиблих в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти.

Воїнів-інтернаціоналістів нагородили пам’ятними медалями та почесними грамотами. Для запрошених було проведено концерт за участю студентів 3-го курсу музичного училища ім. М.Лисенка, учнів КЗ «Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 19 та Полтавської гімназії № 28  Полтавської міської ради, та хору територіального центру  соціального обслуговування «Оберіг».

Воїнів-афганців пригощали чаєм з солодощами та фруктами.

Пам’ять загиблих у Афганістані воїнів вшанували хвилиною мовчання.

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу –  начальник управління соціального захисту населення

Г.І. Арсененко