Про зміни у законодавстві щодо порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категорій громадян

25.01.2018

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1017 внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 р. № 785 “Про затвердження Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян”

Звертаємо Вашу увагу, що середня вартість путівки для виплати грошової компенсації та компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування обчислюється з розрахунку 35 відсотків (з округленням до однієї гривні) розміру одного прожиткового мінімуму, щороку встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність.”

Станом на 01.01.2018 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність становить  1373 гривень.

Більш детальну інформацію особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані в Шевченківському районі можуть отримати в управлінні соціального захисту населення,  за адресою: м. Полтава, вул. І.Мазепи,30, кім.107, тел: 68-11-54

Заступник начальник управління                                  О.І.Мягкохліб