Про зміни у законодавстві щодо порядку виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно –курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування

25.01.2018

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1017 внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від  7 лютого 2007 р. № 150 “Про затвердження Порядку виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування”

Звертаємо Вашу увагу, що  грошова компенсація за санаторно-курортну путівку та за самостійне лікування нараховується і виплачується в таких розмірах (округлених до однієї гривні):

  • особам з інвалідністю I та II групи – 75 відсотків,
  • особам з інвалідністю III групи – 50 відсотків

розміру середньої вартості санаторно-курортної путівки, що обчислюється з розрахунку 35 відсотків (з округленням до однієї гривні) розміру одного прожиткового мінімуму, щороку встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність.”

Станом на 01.01.2018 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність становить  1373 гривень.

Більш детальну інформацію особи з інвалідністю, які зареєстровані в Шевченківському районі можуть отримати в управлінні соціального захисту населення,  за адресою: м. Полтава, вул. І.Мазепи,30, кім.107, тел: 68-11-54

З повагою

Заступник начальник управління                                  О.І.Мягкохліб