Про скликання чергової двадцять першої сесії районної ради

13.11.2017

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової двадцять першої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 23 листопада 2017 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.
  2. Про включення депутата до складу постійної депутатської комісії.
  3. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтаві ради VII скликання.
  4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.
  5. Про передачу у власність земельних ділянок.
  6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для будівництва індивідуальних гаражів.
  7. Про продовження терміну виготовлення технічної документації із землеустрою та проектів відведення земельних ділянок.
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для встановлення металевих гаражів.
  9. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  10. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.
  11. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Шевченківська районна у м. Полтаві рада