Відбулася зустріч із поетом

02.11.2017

31 жовтня 2017 року у територіальному центрі соціального обслуговування управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради відбулася зустріч з поетом, заслуженим діячем мистецтв України, лауреатом премій імені Петра Артеменка, Павла Устенка, Володимира Сосюри, Івана Нечуй-Левицького, Миколи  ОстровськогоМіжнародної премії імені  Григорія Сковороди Михайлом Васильовичем Шевченко.

Михайло Шевченко працював у редакціях газет «Комсомолець Полтавщини» та «Молодь України», а з 1986 року був секретарем Київської організації Спілки письменників України.

Він являється автором поетичних збірок «Травневе поле», «В отчому домі», «Молитва для двох» та «Вісь». Його твори перекладено на російську, німецьку, польську та інші мови.

На творчому заході виступив вокальний ансамбль територіального центру  cоціального обслуговування «Оберіг», та виконав пісні на слова  поета Михайла Шевченка.

Заступник голови ради з питань

діяльності виконавчого органу –

начальник управління

соціального захисту населення                                                     Г.І. Арсененко