Про скликання чергової дев’ятнадцятої сесії районної ради

08.09.2017

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової дев’ятнадцятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 19 вересня 2017 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Шевченківської районної у м.Полтаві ради сьомого скликання Дуднік О.Є.

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Шевченківської районної у м.Полтаві ради сьомого скликання Рожніва Я.Я.

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Шевченківської районної у м.Полтаві ради сьомого скликання Олефіра А.О.

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.

1. Про витрати на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів, установами, які утримуються за рахунок бюджету Шевченківського району м.Полтави.

1. Про внесення змін до заходів Програми по відзначенню заходів в Шевченківському районі м.Полтави у 2017 році.

1. Про внесення змін в структуру управління соціального захисту населення.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

1. Про передачу у власність земельних ділянок.

1. Про продовження терміну виготовлення технічної документації із землеустрою та проектів відведення земельних ділянок.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для розміщення металевих гаражів.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для будівництва індивідуальних гаражів.

1. Про внесення змін у рішення районної ради.

1. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для індивідуальних гаражів.

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

1. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Шевченківська районна у м. Полтаві рада