Україна всіх єднає

21.08.2017

21 серпня 2017 року з нагоди святкування 26-ї річниці незалежності України до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради запросили громадян похилого віку Шевченківського району.

З головним державним святом українського народу запрошених привітала заступник начальника управління – директор територіального центру Ольга Іванівна Мягкохліб.

Із святковою концертною програмою виступили ансамбль територіального центру «Оберіг» – художній керівник композитор, заслужений діяч мистецтв – Чухрай Олексій Іванович а також Руслан Христиченко –  лауреат міжнародної премії ім. Г. Сковороди, викладач Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка та Оксана Христиченко – викладач Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка,.

Активним волонтерам територіального центру Катерині Калініченко та Зої Коваленко, що з оберегом «Україна всіх єднає», пройшли всю лінію фронту, від військової частини А 0209  були вручені подяки за волонтерську діяльність. Цей  оберег під обстрілами вишивали бійці в Луганській і Донецькій областях.

На добру пам’ять територіальному центру Зоя Коваленко подарувала авторську, тематичну композицію «Тарас Шевченко – душа українського народу».

Заступник голови ради з питань діяльності  виконавчого органу – начальник управління    Г.І. Арсененко