Презентували детальний план території кварталу, обмеженого вул. Європейською, Київським шосе, пров. Керамічним та проїздом

09.06.2017

8 червня у приміщенні виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради в рамках проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів проведено презентацію проекту детального плану території кварталу, обмеженого вул. Європейською, Київським шосе, пров. Керамічним та проїздом.

Презентація зазначеної містобудівної документації представникам громадськості відбулася за участі замовника – управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому, представників управління з питань містобудування та архітектури, інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, працівників виконавчого комітету Шевченківської райради.

Доповідач – розробник проекту ФОП Володимир Гузік представив присутнім матеріали проекту.

 Підставою для виконання проекту слугувало рішення восьмої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання «Про надання дозволу на розроблення детального плану території кварталу, обмеженого вул. Європейською, Київським шосе, пров. Керамічним та проїздом». Мета роботи – уточнити та визначити зміну функціонального призначення земельної ділянки, планувальну структуру і просторову композицію, параметри забудови та ландшафтної організації території проектування, функціональне призначення та параметри забудови земельної ділянки, що використовується ПП «Укркирпич-буд» з метою розміщення об’єктів житлової та громадської забудови. Орієнтовна площа проектування складає 23 га.

Проектом передбачено формування житлового кварталу з врахуванням оточуючої забудови, транспортних магістралей. Територію житлової забудови складають десяти та одинадцяти поверхові житлові будинки, які формують житловий квартал. Комплекс житлових будинків розміщений на достатній відстані від червоних ліній. До цього комплексу забезпечений вільний та швидкий доступ із зупинки громадського транспорту, яку пропонується розташувати на вул. Європейській, та тимчасових стоянок. Частину перших поверхів проектованих багатоквартирних будинків заплановано використати під об’єкти громадського призначення: універсальний магазин, аптеку.

Для ознайомлення проект детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Європейською, Київським шосе, пров. Керамічним та проїздом, розміщено в приміщенні Полтавської міської ради за адресою вул. Соборності, 36 та на сайті міської ради: radapoltava.gov.ua.

Пропозиції, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, особистим підписом подаються для реєстрації з 01.06.2017 до 30.06.2017 за адресою вул. Соборності, 36, кабінет №125/4, тел. 25682.

За матеріалами офіційного сайту Полтавської міської ради (http://www.rada-poltava.gov.ua).