Святкували Міжнародний день захисту дітей

06.06.2017

3 червня 2017р. на дитячому майданчику по вул.. Івана Мазепи, 36  Шевченківською районною у м.Полтаві радою та її виконавчим комітетом організовано та проведено свято для дітей з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

На початку заходу перед присутніми виступив голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради Дмитро Задворкін. Голова ради привітав усіх зі святом та побажав діткам гарного настрою, яскравих вражень і пообіцяв, що кожна дитина наприкінці свята отримає солодкий сюрприз!

Святково-розважальну програму для малечі підготували актори Полтавського обласного театру ляльок. Були запальні танці і змагання, і звичайно ж призи!
По закінченні шоу-програми від Полтавського Палацу казок до малят на свято завітали аніматори від студії «Жако».

Дітки радо зустрічали героїв своїх улюблених мультфільмів, з якими кожен з присутніх мав змогу зробити фото на згадку. Студія «Жако» подарувала усім присутнім не тільки захопливу розважальну програму, а й бульбашкове шоу.

Малята також мали змогу побачити як створюються гелеві мотузочки, ті, хто хотів навіть отримали їх у подарунок!

А наприкінці свята усіх дітей пригостили морозивом!