Подарували дітям свято

02.06.2017

1 червня 2017  з нагоди Міжнародного дня захисту дітей  діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування відвідали кінотеатр. Вже традиційно,  за сприяння Шевченківської  районної у м.Полтаві ради дітлахи району відвідують прем’єрні мультфільми чи фільми. Цього року діти, що досягли 12-ти років  переглянули захопливий фільм «Пірати Карибського моря 5» у кінотеатрі «Wizoria», що розташований у ТРЦ «Конкорд».

І найменших мешканців району з пільгових категорій не оминули увагою. Малеча разом з батьками 3 червня 2017р.  відвідає Полтавський обласний театр ляльок  та перегляне веселу виставу «Гусачок».

Від районної ради та виконавчого комітету дітки з особливими потребами отримали солодкі подарунки.

Але на цьому сюрпризи і подарунки  не закінчуються, адже для усіх маленьких мешканців Шевченківська районна рада та її виконавчий комітет підготували веселу розважальну програму з конкурсами, призами і смачним морозивом! Святковий захід відбудеться 3 червня об 11.00 на дитячому майданчику по вул. Івана Мазепи, 36.