Про скликання чергової сімнадцятої сесії районної ради

12.05.2017

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової сімнадцятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 25 травня 2017 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для будівництва індивідуальних гаражів.

1. Про передачу у власність земельних ділянок.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та проекту відведення зі зміною цільового призначення.

1. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

1. Про продовження терміну виготовлення технічної документації із землеустрою та проектів відведення земельних ділянок.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки для ведення садівництва.

1. Про надання дозволу на розробку проекту відведення.

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення для розміщення тимчасових металевих гаражів.

1. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Організаційний відділ