Проведено захід з нагоди 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

21.04.2017

20 квітня 2017 року в територіальному центрі соціального обслуговування Шевченківського управління соціального захисту населення для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, членів сімей загиблих було проведено захід з нагоди 31-річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

На заході були присутні заступник міського голови – Борисенко Ольга Петрівна,голова Шевченківської районної у м. Полтаві ради – Задворкін Дмитро Юрійович, заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління соціального захисту населення – Арсененко Галина Іванівна,голова Полтавського міського громадського товариства інвалідів «Чорнобиль» – Олексієнко Микола Павлович,голова Полтавської міської громадської організації «Фонд інвалідів Чорнобиля» – Кулибаба Олексій Васильович,голова Шевченківської районної організації Полтавського міського громадського товариства «Чорнобиль» –  Нікітчук Ксенія Іванівна; учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, члени сімей загиблих.

Учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, членів сімей загиблих нагородили почесними грамотами Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

Для запрошених було проведено концерт.

Учасників ліквідації пригощали короваєм, чаєм з солодощами та фруктами.

Для 17 тяжкохворих та прикутих до ліжка потерпілих підготовлені  та доставлені за адресами їх проживання подарунки у вигляді продуктових наборів.

Пам’ять загиблих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вшанували хвилиною мовчання.

Заступник голови ради з питань

діяльності виконавчого органу –

начальник управління

соціального захисту населення                                           Г.І. Арсененко