ВСТАНОВЛЕННЯ СЕРЕДНЬОЇ ВАРТОСТІ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ ПУТІВКИ ДЛЯ ВИПЛАТИ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ЗАМІСТЬ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ ПУТІВКИ ТА ВАРТОСТІ САМОСТІЙНОГО САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЛІКУВАННЯ НА 2017 РІК

21.04.2017

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради повідомляє, що відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України № 475 від 27.03.2017 року «Про встановлення середньої вартості санаторно-курортної путівки для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування» встановлена середня вартість санаторно-курортної путівки для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування в межах обсягу бюджетних коштів, виділених відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» у сумі 440 гривень.

Заступник голови ради з питань

діяльності виконавчого органу-

начальник управління                                                                                            Г.І. Арсененко