Весняна толока

07.04.2017

Вже традиційно перед Великодніми святами в Шевченківському районі проводиться весняне прибирання. Так, 6 квітня було організовано прибирання від минулорічного листя та сміття каштанову алею по вул.. Івана Мазепи.

У весняній толоці взяли участь працівники виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтаві ради та студенти Полтавського коледжу нафти і газу ПНТУ ім.. Юрія Кондратюка.

Вправно та швидко працювали і працівники, і студенти аби рідне місто засяяло чистотою та охайністю. Варто зазначити, що одним із приоритетних напрямків роботи виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтаві ради і є підтримання належного благоустрою санітарного стану Шевченківського району м.Полтави.

Погодьтеся, набагато приємніше жити у чистому місті, ніж у забрудненому, тим більше, якщо мова йде про нашу самобутню і вічно молоду Полтаву! Тож кожен із нас може долучитися до цієї доброї справи,  а саме, наведення благоустрою та підтримання чистоти. І починати треба з самих себе, не кидати сміття чи недопалки повз урну, поприбирати на власному подвір’ї чи у дворі, вважаю, що саме у цих простих речах  і проявляється наша повага не тільки до рідного міста, а й до самих себе.