Відбулася сесія районної ради

06.04.2017

6 квітня 2017р. відбулася сесія Шевченківської районної у м.Полтаві ради. На початку пленарного засідання виступила директор Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Бубир з інформацією «Про систему безоплатної правової допомоги в Україні. Результати роботи центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у 1-му кварталі 2017року».

У ході роботи депутати заслухали та обговорили доповідь голови ради Дмитра Задворкіна «Про роботу ради та її виконавчого комітету».

Під час роботи депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2017рік. Також було затверджено Програму по відзначенню заходів в Шевченківському районі м. Полтави на 2017 рік.

На сесії розглянуто низку питань з врегулювання земельних відносин.

За зверненням ініціативної групи мешканців будинку №14 по вул.. Великотирновській надано дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Будинковий комітет Єдність».

Депутати прийняли звернення до Президента України з вимогою скасувати рішення НКРЕКП стосовно абонентської плати за підключення до системи газопостачання від 28 березня 2017 року.