Про скликання чергової чотирнадцятої сесії районної ради

16.01.2017

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової чотирнадцятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 26 січня 2017 року о 9-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії пропонуються такі питання:

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.
  2. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок.
  3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.
  4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для будівництва індивідуальних гаражів.
  5. Про передачу у власність земельних ділянок.
  6. Про затвердження проекту відведення та зміну цільового призначення земельної ділянки.
  7. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.
  8. Про продовження терміну виготовлення технічної документації із землеустрою.
  9. Про відміну рішень.
  10. Про встановлення надбавок.
  11. Про внесення змін у рішення тринадцятої сесії Шевченківської районної у м.Полтаві ради «Про умови оплати праці» від 27.12.2016р.
  12. Про затвердження звіту виконання районного бюджету за 2016 рік.
  13. Про районний бюджет на 2017 рік.
  14. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Шевченківська районна у м. Полтаві рада