Новорічне свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

05.01.2017

5 січня 2017 року в приміщенні Шевченківського райвиконкому відбулося новорічне свято для дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування. З Новим роком та Різдвом Христовим привітав малечу голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради Дмитро Юрійович Задворкін. Святкову виставу та розважальну програму  підготували вихованці Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко. На святковому заході панувала дружня, тепла атмосфера, а юні артисти вразили усіх присутніх своїми виступами. Завітав до дітлахів на свято і Дід Мороз , разом з ним та усіма артистами запрошені дітки водили хоровод. Наприкінці заходу усі діти отримали солодкі подарунки.

За ініціативи депутатського корпусу Шевченківської райради, діток з обмеженими фізичними можливостями, які не змогли відвідати міські та районні святкові заходи,  депутати привітали на дому та вручили всім солодкі подарунки.