Про скликання позачергової тринадцятої сесії районної ради

23.12.2016

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  позачергової тринадцятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 27 грудня 2016 року о 9-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії пропонуються такі питання:

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.
  1. Про внесення змін до структури територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення.
  1. Про затвердження Положення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення.
  1. Про звільнення від плати за соціальні послуги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення.
  1. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» гр. Роман Г.М.
  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок.
  1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.
  1. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.
  1. Про передачу у власність земельних ділянок.
  1. Про надання дозволу на розробку проекту відведення.
  1. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.
  1. Про внесення змін у рішення районної ради.
  1. Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Шевченківської районної у м. Полтаві ради.
  1. Про умови оплати праці.
  1. Про встановлення ліміту витрат пального для службових автомобілів на 2017 рік.
  1. Про затвердження плану роботи Шевченківської районної у м.Полтаві ради на I півріччя 2017 року.

1. Про затвердження розпорядження голови Шевченківської районної у м.Полтаві ради.
  1. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Шевченківська районна у м. Полтаві рада