Святкування Дня Святого Миколая і наступаючого 2017 року

16.12.2016

15 грудня 2016 року працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради влаштували свято для інвалідів та інвалідів з дитинства Шевченківського району.

На свято запросили 70 інвалідів та інвалідів з дитинства.

Концертну програму для запрошених підготували працівники і відвідувачі територіального центру.

Запрошених привітав голова Шевченківської районної у м. Полтаві ради – Задворкін Дмитро Юрійович та заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління  соціального захисту населення – Арсененко Галина Іванівна.

Дід Мороз із Снігуронькою запросили всіх запрошених до святкового столу, де їх пригощали чаєм, солодощами, фруктами. Провели святкову дискотеку та вручили новорічні солодкі подарунки.