Про скликання чергової дванадцятої сесії районної ради

11.11.2016

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової дванадцятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 24 листопада 2016 року о 9-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії пропонуються такі питання:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Шевченківської районної у м.Полтаві ради сьомого скликання.
  2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.
  3. Про включення депутатів до складу постійних депутатських комісій Шевченківської районної у м.Полтаві ради VII скликання.
  4. Про затвердження Акту на списання матеріальних цінностей.
  5. Про передачу майна.
  6. Про внесення змін до фінансового забезпечення виконання Програми по відзначенню заходів в Шевченківському районі м.Полтави у 2016 році.
  7. Про затвердження Розподілу обов’язків між головою ради, заступником голови ради, заступниками голови ради з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради.
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для встановлення металевих гаражів.
  9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.
  10. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.
  11. Про внесення змін у рішення районної ради.
  12. Про продовження терміну виготовлення технічної документації із землеустрою та проектів відведення земельних ділянок.
  13. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.
  14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.
  15. Про передачу у власність земельних ділянок.
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою та проекту відведення зі зміною цільового призначення.
  17. Про відміну рішень.
  18. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Шевченківська районна у м. Полтаві рада