Привітали ветеранів

22.09.2016

21.09.2016 в Територіальному центрі соціального обслуговування управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради відбувся святковий захід, з нагоди 73-ї річниці вигнання нацистів з м.Полтави та Дня міста.
На свято було запрошено ветеранів Другої світової війни, учасників партизанського руху та учасників АТО.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради Микола Іванович Ачкасов та представники депутатського корпусу, заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу-начальник управління соціального захисту населення Шевченківського райвиконкому Галина Іванівна Арсененко, директор територіального центру Ольга Іванівна Мягкохліб.

Перед запрошеними виступили хоровий колектив територіального центру «Оберіг» та учні Полтавських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №28 і №34.
Після концерту ветеранів почастували солдатською кашею, фронтовими 100гр. та солодощами.