Про скликання чергової одинадцятої сесії районної ради

20.09.2016

Прийнято розпорядження заступника голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання чергової одинадцятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 29 вересня 2016 року о 9-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи,30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії пропонуються такі питання:

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.

2. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтаві ради.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для встановлення металевих гаражів.

4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

5. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.

6. Про внесення змін у рішення районної ради.

7. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

9. Про передачу у власність земельних ділянок.

10. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Шевченківська районна у м. Полтаві рада