Про скликання позачергової дев’ятої сесії районної ради

21.06.2016

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання позачергової дев’ятої сесії районної ради.
Сесія відбудеться 23 червня 2016 року о 9-00 год. в приміщенні Октябрського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, актова зала).
На розгляд сесії пропонуються такі питання:

1. Про розгляд заяви голови Шевченківської районної у м.Полтаві ради.

2. Про включення депутата до складу постійної депутатської комісії Шевченківської районної у м.Полтаві ради VII скликання.

3. Про внесення змін до назви виконавчого комітету та рішень ради.

4. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.

5. Про затвердження народних засідателів Октябрського районного суду м. Полтави.

6. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для встановлення металевих гаражів.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

9. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою та проекту відведення зі зміною цільового призначення.

11. Про внесення змін в рішення Октябрської районної у м. Полтаві ради.

12. Про відміну рішень.

13. Про продовження терміну виготовлення технічної документації із землеустрою та проектів відведення земельних ділянок.

14. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для встановлення тимчасових металевих гаражів.

17. Про передачу у власність земельних ділянок.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки для будівництва гаража.

19. Про умови оплати праці.

20. Про затвердження плану роботи Шевченківської районної у м.Полтаві ради на II півріччя 2016 року.

21. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Октябрська районна у м. Полтаві рада