Відбулось дитяче спортивне свято

02.06.2016

IMG_3640

02.06.2016 року Октябрською районною у м.Полтаві радою та її виконавчим комітетом за участі ГО «Полтавське обласне відділення «Національного олімпійського комітету України» та міської організації «Спорт для всіх» організовано та проведено на базі ЗОШ №34 районний спортивний захід, присвячений до Міжнародного дня захисту дітей.

Метою проведення спортивного свята є розвиток спорту, популяризація здорового способу життя та активного відпочинку школярів.

IMG_3643

В заході взяли участь команди пришкільних таборів Октябрського району (НВК №16, ЗОШ №19, ЗОШ №26, ЗОШ №28, ЗОШ №29, гімназія №31, ЗОШ №33, ЗОШ №34). В урочистій церемонії відкриття заходу взяла участь відома полтавська спортсменка – учасниця XXIX Олімпійських ігор в Пекіні, легкоатлетка Оксана Щербак, яка провела з дітьми спортивну розминку.

DSCF8351

На захід було запрошено депутатів районної ради, керівництво райвиконкому та учнівська молодь. З привітальним словом до учасників заходу звернувся заступник голови ради Ачкасов Микола Іванович.

Протягом свята спортивна програма органічно поєднувалась з культурно-мистецькою – виступами дитячих хореографічних колективів.

В запеклій та безкомпромісній боротьбі загальнокомандну перемогу здобула ЗОШ №34. Друге місце – ЗОШ №33. Третє місце – ЗОШ №26.

Всі учасники заходу отримали грамоти, призи та подарунки від Октябрськї районної у м.Полтаві ради та ГО «Полтавське обласне відділення «Національного олімпійського комітету України».

Переглянути відеоматеріал

Організаційний відділ