Про скликання позачергової восьмої сесії районної ради

24.05.2016

Прийнято розпорядження голови Октябрської районної у м. Полтаві ради про скликання позачергової восьмої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 26 травня 2016 року о 9-00 год. в приміщенні Октябрського райвиконкому (вул. Калініна, 30, актова зала).

На розгляд сесії пропонуються такі питання:

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.

2. Про внесення змін до кошторису Програми забезпечення благоустрою Октябрського району м. Полтави у 2016 році.

3. Про передачу у власність земельних ділянок.

4. Про передачу в оренду земельних ділянок для будівництва жилих будинків та індивідуальних гаражів.

5. Про затвердження проектів відведення та передачу в оренду земельних ділянок для встановлення металевих гаражів.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для встановлення металевих гаражів.

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

8. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою та проекту відведення зі зміною цільового призначення.

10. Про внесення змін в рішення Октябрської районної у м. Полтаві ради.

11. Про відміну рішень.

12. Про продовження терміну виготовлення технічної документації із землеустрою та проектів відведення земельних ділянок.

13. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для встановлення тимчасових металевих гаражів.

16. Про умови оплати праці.

17. Про Депутатський запит щодо фінансування робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництва зливової каналізаційної мережі по вулиці Зеленій.

18. Про Депутатський запит щодо прийняття будинків № 2 по вул.Кагамлика та № 4 по вул.Матросова у власність територіальної громади м.Полтави.

19. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Октябрська районна у м. Полтаві рада