Урочитості з нагоди Дня матері

13.05.2016

З 2000 року у другу неділю травня в Україні відзначається міжнародний День матері. Мама – скільки ніжності та доброти у цьому простому слові, турботи та безмежної любові. Беззаперечно, що кожна мама героїня, та заслуговує на повагу і любов, але є і такі мами, які народили та виховують 5 та більше дітей. В Октябрському районі міста Полтави нараховується 22 таких сім’ї. 14 матерів мають почесне звання України «Мати-Героїня».
Прикро, але не всі жінки, яким Господь подарував неоціненний подарунок – можливість народити дитину, здатні виховувати та полишають своїх власних дітей на призволяще і не цікавляться їхнею долею. Але є й інші мами, для яких чужих дітей не буває – вони радо приймають у свою сім’ю покинутих або осиротілих дітей, дарують їм материнське тепло та любов. В Октябрському районі створено два дитячих будинки сімейного типу, а в одній сім’ї виховується двоє прийомних дітей.

IMG_3533
Усіх цих без перебільшення «золотих» матусь, за ініціативи депутатського корпусу та голови Октябрської районної у м.Полтаві ради Романа Чабановського, було запрошено 12 травня 2016 року на урочистий захід, присвячений Дню матері.
На початку урочистостей Роман Чабановський привітав усіх присутніх мам з святом та висловив щиру вдячність за те, що матусі присвятили свої життя вихованню гідних громадян нашої країни та вручив почесні грамоти.

IMG_3544
Для запрошених на свято була підготовлена концертна програма за участю вокально-хорової студії «Домінус» (художній керівник – Людмила Портна), заслуженого артиста України Валерія Соколика, творчого центру Олега Писаренка та хору територіального центру «Оберіг».

IMG_3582
У щирих, відкритих, добрих, талановитих мам і діти талановиті, у цьому переконалися усі присутні! Музичний подарунок для мам підготували Людмила та Ліза Бринови. До речі, Людмила Бринова народила та разом з чоловіком виховує 13 дітей!Також грою на скрипці та кларнеті порадували двоє з п’яти синів Алли Пічки!
На святі панувала щира, добра атмосфера, звучали пісні, присвячені мамам, які нікого не залишили байдужим, а розчулені мами вже не стримували сліз.

IMG_3586
По закінченні концертної програми усіх присутніх пригостили чаєм із солодощами, а депутати Октябрської районної ради вручили усім мамам квіти та подарунки. IMG_3593