Вшанували пам'ять

06.05.2016

Для всіх нас 9 травня особливий день – День Перемоги, але з особливим трепетом та пошаною зустрічають це свято ті, хто боронив рідну землю зі зброєю в руках, ті, хто невтомно працював у тилу, ті, чиє дитинство було обпалене жорстокою війною.
Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Октябрському районі підготовлено та проведено ряд заходів по привітанню ветеранів та вшануванню загиблих у тій страшній війні воїнів.

IMG_3508 - копия
5 травня 2016 року відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку Стели Героїв. На захід було запрошено ветеранів Другої світової війни, депутатів міської та районної ради, учнівсько-студентську молодь району. IMG_3516 - копия
Також ветерани поклали квіти до Братської могили, в якій навіки спочили визволителі Полтави, що знаходиться на Центральному міському кладовищі.IMG_3521 - копия
Через 71 рік після Великої Перемоги відбудовано міста та засіяно хлібом поля, життя триває, але щороку громада Октябрського району збирається аби вшанувати пам’ять загиблих воїнів. Адже вони віддали свої життя заради нас, прийдешніх поколінь, аби ми могли вільно жити на рідній землі.