Причепурилася Полтава

25.04.2016

З давніх давен в Україні люди збиралися у визначений час та гуртом працювали. Разом збирали врожай, будували церкви, влаштовували масштабні прибирання своїх населених пунктів після зими. В Україні, Білорусі, Польщі, Естонії, Литві, Латвії такі спільні роботи на громадських засадах називаються «толокою». З давніх – давен і до наших днів збереглася ця традиція у нашій країні. З року в рік в Полтаві оголошуються загальноміські суботники з нагоди Всеукраїнського дня довкілля. Цього року в Україні оголошено соціально-екологічну акцію «Зробимо Україну чистою разом!» і тисячі жителів нашого міста взяли активну участь у загальноміському прибиранні.

IMG_3495
Депутати Октябрської районної у м.Полтаві ради та працівники виконавчого комітету теж долучилися до соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!» Учасники акції пофарбували турнікети по вул..Калініна від вул.. 23 вересня до вул..Фрунзе та по вул..Леніна та побілили дерева в Октябрському районі. Тож, тепер можна з упевненістю констатувати, що наша красуня-Полтава стала ще гарнішою та чистішою напередодні свят. А мешканці Полтави, які взяли участь у весняному прибиранні, отримали моральну насолоду від того, що власноруч зробили рідне місто чистішим та ошатнішим!